Na wstepie zadam jakże płomienne pytanie do autora -> "Co Autorze miałeś na myśli?"
Jakość zdjęcia niestety fatalna w całym kadrze. Doszukuję się zabiegu z GO, choćby minimalną... ale jest tak minimalna, że aż gdzieś się zagubiła.
Po co tyle dołu? Absolutnie zbędne moim zdaniem. Miałeś Autorze cudny zachód słońca (wschód?), a w kadrze umieściłeś nieostre zboże.
Od strony technicznej bardzo me oczy cierpią przez szumy (co można jeszcze wytłumaczyć słabymi warunkami), o tyle już pdkręconej, nienaturalnej saturacji wyłymaczyć sobie już nie potrafię.
Podsumowując, dla mnie to zdjęcie wygląda jak lądowanie kosmitów w ciepły letni wieczór, niż piękny, sielski krajobraz w otoczeniu ciszy i spokoju.
Dodam od siebie ciusiek, że analiza do takiego zdjęcia nie była potrzebna - bo wiadomo, że nic nie wniesie, a osób oglądających to zdjęcie w ciemni niczego nie nauczy. Dodatkowo będzie wisiała autorowi w portfolio i nie będzie mógł tego zdjęcia skasować. Wystarczył komentarz. Może kilka osób to przeczyta zanim doda kolejną analizę do totalnie zepsutego innego zdjęcia.
This page was created in 0.044436931610107 seconds
Jakość zdjęcia niestety fatalna w całym kadrze. Doszukuję się zabiegu z GO, choćby minimalną... ale jest tak minimalna, że aż gdzieś się zagubiła.
Po co tyle dołu? Absolutnie zbędne moim zdaniem. Miałeś Autorze cudny zachód słońca (wschód?), a w kadrze umieściłeś nieostre zboże.
Od strony technicznej bardzo me oczy cierpią przez szumy (co można jeszcze wytłumaczyć słabymi warunkami), o tyle już pdkręconej, nienaturalnej saturacji wyłymaczyć sobie już nie potrafię.
Podsumowując, dla mnie to zdjęcie wygląda jak lądowanie kosmitów w ciepły letni wieczór, niż piękny, sielski krajobraz w otoczeniu ciszy i spokoju.
Dziękuję