Warning: getimagesize(/www/wwwroot/fotoferia.pl/public//fotos////_max.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /www/wwwroot/fotoferia.pl/modules/Tworczosc/single_photo.php on line 269
Fotoferia.pl: zdjęcie ,

. . Zdjęcie


Bezprawne wykorzystanie Fotografii jest naruszeniem praw autorskich do niej przysługujących egzekwowanym na drodze sądowej.
. . Zdjęcie
Statystyki zdjęcia
Data publikacji:1970-01-01
Odsłon:
Komentarzy: 6
Ocena: -
Liczba ferii:
Analiz: 0
Ulubionych: 0
Kontra: 0
Publikacja w FB: NIE
 
Technika wykonania zdjęcia cyfrowe
Format zdjęcia 35 lub mniejszy


Kategoria zdjęcia:


 


avatar_11520
2024-04-09 07:46:22
jagger
Zgloś do moderacji
co się tutaj stało?

2024-04-09 11:18:26
Zgloś do moderacji
Nic się nie stało, to jest biały rękaw przy dłoni.

avatar_55653
2024-04-09 09:33:33
gryzzli
Komentarz edytowany przez użytkownika
Zgloś do moderacji
@jagger, jak to co, tło się źle wkleiło i nie jest to jedyne niedopracowane miejsce. Nie wiem też po co tak młodej, pięknej osóbce, nadawać taką lalkowatość cery. Poza tym w tym kadrze ja tego nie kupuję.
Dodam jeszcze że gra światła jest tutaj żadna, znaczy się płasko i lalkowato.

2024-04-09 11:56:54
Zgloś do moderacji
Nic tu nie było wklejane, to ze Ty nie tego nie kupujesz to nie znaczy, że ja nie mam takich zdjęć publikować.
Słyszałeś kiedyś o technice w fotografii Feine Art?
Chyba nie bo nie masz pojęcia o czym piszesz a szkoda, bo warto się dokształcać.
Pozwól że coś Ci wyjaśnię.
Fotografia Fine Art to gatunek, który kładzie nacisk na aspekty artystyczne obrazu, często z pominięciem technicznych detali. Technika ta wymaga od fotografa głębokiego zrozumienia treści, historii i emocji, które chce przekazać przez zdjęcie. W fotografii Fine Art ważne jest, aby zdjęcie było przemyślane i zaplanowane i nie było przypadkowym ujęciem.

Jedna z technik w fotografii Fine Art to:

1.Wybór pojedynczego tematu - aby przekaz był jasny i zrozumiały.
2.Światło rozproszone - jest to miękkie światło, bardzo subtelne z dużą powierzchnia świecenia, które tworzy miękkie kontury i subtelnie zaciera granice pomiędzy światłem i cieniami.
Zdjęcie jest w bajkowym klimacie a skóra jest dopracowana tak jak powinna być w portrecie tego typu. Lalkowatość rzuciła Ci się w oczy to świetnie, dziewczynki lubią lalki i bajki.
Na tym portalu prezentujemy różne zdjęcia i nie ograniczamy się tylko do kadrów naturalnych i dokumentalnych. Jest tu coś takiego jak kreatywność i od tego jest kategoria FAB.

avatar_55653
2024-04-09 17:03:45
gryzzli
Komentarz edytowany przez użytkownika
Zgloś do moderacji
No fakt, że to fragment rękawa, to widzę. Szkoda że wcześniej autor tego nie zauważył. Co to jest fine-art, pewnie też nie wiem, bo jakoś tak mi się o uszy obiło, że akurat w tym gatunku, obraz od strony technicznej powinien być nieskazitelny. Ale przecież mogę być w błędzie. Nie byłoby mojego komentarza o wklejce, gdybyś wcześniej autorze odpowiedział na pytanie @jagger. Sorry, ale nawet na PE wygląda jak wklejka. Przez światło właśnie. Tak na marginesie, jeżeli nie chciałeś nic w pliku gmerać, to należało dopilnować tego artefaktu w momencie ekspozycji. Co by to nie było, mnie się akurat nie widzi.


Odpowiedz

     

avatar_56679
2024-04-10 09:01:33
keytoo_
Zgloś do moderacji
Można śmiało ciąć dołu... i to sporo. Ja na nie, ale nie z powodu zbyt dużej ilości dołu... Autorze... wiesz o co kaman.


Odpowiedz

     


This page was created in 0.04817795753479 seconds