High Gallery

Wyścig

Author: meczata Published: 2023-02-10 Category: Nature

Photo Reception

Views
154991
Comments
107
Favorites
4
Analyses
1

Ratings and Awards

Stars
217
Contra
0
FB publication
YES

Technical Data

Technique
-
Format
-
Zdjęcie dnia Zdjęcie tygodnia
"Kto pierwszy na kukurydziane ściernisko! " :)
meczata - Wyścig. Kto pierwszy na kukurydziane ściernisko!  :). Zdjęcie 311825
 
avatar_4943
avatar_4943
2023-02-12 07:03:30
robin74r

13 Recommendations

wrocilem do tej fotografii ,wczoraj bardziej zajety a w piatek powierzchownie ,wiec...

sa takie fotografie ,kiedy budzisz sie rano otwierasz komputer ,zaparzasz kawe i sobie dorabiasz historie lub zmieniasz jak klocki elementy ktore widzisz inaczej jako calosc...wlasna interpretacja wydarzen ...
...ale rowniez sa takie fotografie przy ktorych juz niewiele trzeba by zmieniac ,zreszta po co ? wystarczy wypijac kawe i cieszyc sie tym co nam do kawy zapodano jako poranny deser :-)))

ot jedna z nich wiec ...

kawa i deser




















avatar_21972
avatar_21972
2023-02-10 16:25:53
damianski
Report violation
:-) I bez tytuł wywołuje uśmiech. Ładnie złapana scena, tło jak na zamówienie, kropki na śniegu stworzyły dodatkowy plan. Wszystko przemyślane :-) Co poradzić ... ul.

2023-02-10 16:44:44
meczata
Report violation
Cieszę się , że wywołało uśmiech i wpadło do ulu.
Pięknie dziękuję!:)

Z reguły przeklinam jak mi ktoś się kręci w plenerze. Tym razem pan z pieskiem się przysłużył. Gdyby nie on pewnie tyłek do śniegu by mi przymarzł, zanim doczekałabym się jakiejś akcji. Pooooszły...ledwie kilka klatek zrobiłam :)

avatar_4943
avatar_4943
2023-02-10 18:20:52
robin74r
Report violation
Rating
:-)

2023-02-10 18:32:57
meczata
Report violation
Uśmiecham się również i pozdrawiam :)

avatar_55616
avatar_55616
2023-02-10 18:39:06
nowikowa
Report violation
Rating

avatar_19239
avatar_19239
2023-02-10 18:50:02
panthomas
Report violation
Rating
Świetna, symboliczna wręcz, narracja, doskonała dynamika. Całość doskonale osadzona w lekkiej, co do formy, scenografii zimowej. Sądzę, że ta odsłona szybko ze sceny nie zejdzie. :)

2023-02-11 15:34:24
meczata
Report violation
Dziękuję!
Forma jak i dynamika zasługą natury. Mnie kosztowało to trochę cierpliwości, czasu i wciśnięcia migawki w dobrym momencie. O mały włos nie byłoby tego zdjęcia, bo zerwały się w chwili kiedy dyskretnie próbowałam się posilić :)
Nie wiem jak długo obraz będzie na scenie, w mojej pamięci zostanie na zawsze. To najcenniejsze.

avatar_25226
avatar_25226
2023-02-10 18:56:56
stefan1
Report violation
Rating

avatar_10622
avatar_10622
2023-02-10 18:57:46
therion
Report violation
Rating

avatar_9883
avatar_9883
2023-02-10 19:08:13
tomeq67
Report violation
Rating

avatar_19304
avatar_19304
2023-02-10 19:34:47
wildwhisper
Report violation
Rating

avatar_19304
avatar_19304
2023-02-10 19:36:04
wildwhisper
Report violation
godne polecenia do Galeryj Wyższych !

2023-02-11 15:35:03
meczata
Report violation
To Ci dopiero!
Nieskromnie się z Tobą zgodzę :)

avatar_56060
avatar_56060
2023-02-10 19:45:18
Kawecki.foto-przyroda
Report violation
Rating

avatar_21983
avatar_21983
2023-02-10 19:56:54
assalga
Report violation
Rating


2023-02-10 20:22:22
rybo_lub
Report violation
Rating

avatar_19239
avatar_19239
2023-02-10 20:27:07
panthomas
Report violation
Bardzo ciekawa forma, jeszcze dodam. Dla mnie w pewnym sensie spójna z przekazem "Ptaków" Hasiora.

2023-02-11 15:41:56
meczata
Report violation
Bardzo interesujące skojarzenie. "Ptaki" Hasiora widziałam niestety tylko na zdjęciu. To nie to samo co w naturze. Może kiedyś, kto wie... Może przy okazji zobaczę też inne ptaki, takie które teraz podziwiam na Twoich zdjęciach.

Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam :)


2023-02-10 21:26:32
michalbukala
Comment edited by user
Report violation
Rating
Świetne. Gdy przyjrzymy się żurawiom po kolei od ostatniego do pierwszego, wydaje się jakby to było zdjęcie jednego startującego ptaka fotografowanego poklatkowo.

2023-02-11 15:43:42
meczata
Report violation
Dziękuję!
Coś w tym jest. Szczerze mówiąc wcześniej nie zauważyłam. Tak to jest jak ma się w pamięci magiczny moment.

avatar_5135
avatar_5135
2023-02-10 22:21:49
lukasz_de
Report violation
Rating

avatar_7410
avatar_7410
2023-02-11 05:38:00
pato_log
Report violation
Rating

avatar_56455
avatar_56455
2023-02-11 06:17:39
tomasz_z1973
Report violation
Rating

avatar_10042
avatar_10042
2023-02-11 07:40:07
kikul1974
Report violation
Rating

avatar_56369
avatar_56369
2023-02-11 08:48:15
roman53
Report violation
Rating

avatar_21972
avatar_21972
2023-02-11 09:29:23
damianski
Report violation
Rating

avatar_56398
avatar_56398
2023-02-11 10:01:54
romank
Report violation
Rating

avatar_7616
avatar_7616
2023-02-11 10:25:35
bakulok
Report violation
Rating

avatar_56487
avatar_56487
2023-02-11 10:45:58
SlawomirGrelewicz
Report violation
Rating

avatar_155
avatar_155
2023-02-11 11:09:30
fotoferia
Report violation
Gratulacje ZD!

2023-02-11 15:44:41
meczata
Report violation
Pięknie dziękuję :)

avatar_21983
avatar_21983
2023-02-11 11:16:27
assalga
Report violation
Serdecznie gratuluję zasłużonego wyróżnienia!

2023-02-11 15:45:14
meczata
Report violation
Bardzo dziękuję!
Cieszy fakt , że zasłużone :)

avatar_150
avatar_150
2023-02-11 12:07:21
fotosc
Report violation
Rating
Niema blinkow ani slonca ale i tak jest ladnie , Gratuluje

2023-02-11 15:45:54
meczata
Report violation
Miło, że się podoba.
Dzięki!

avatar_10622
avatar_10622
2023-02-11 12:45:06
therion
Report violation
To bardzo dobry przykład na to, że choć warunki są bardzo ważne, to o wiele ważniejsza jest wyobraźnia Autora, to jak w danych warunkach potrafi się odnaleźć i co z nich wykrzesać i jak np. zagospodarować kadr, by w takich warunkach nie wyszło płasko.
Przy okazji to bardzo dobry przykład na to, że na tej grupie są bardzo dobre środowiskowe ujęcia przyrody...
Gratuluję.

2023-02-11 15:46:29
meczata
Report violation
Autor podziękował za poświęcony czas.

avatar_56423
avatar_56423
2023-02-11 12:49:18
ella_hagar
Report violation
Rating

avatar_56373
avatar_56373
2023-02-11 13:20:34
jasmin
Report violation
Rating


2023-02-11 15:31:31
valkirja
Report violation
Rating

avatar_24360
avatar_24360
2023-02-11 16:00:09
sproket
Report violation
Rating


2023-02-11 16:46:32
keni
Report violation
Rating

avatar_19239
avatar_19239
2023-02-11 17:54:28
panthomas
Report violation
Gratuluję ZD! Ptaki Hasiora widywałem swojego czasu bardzo często. Wiele lat mieszkałem w Darłowie i w miarę regularnie bywałem w Koszalinie. Nigdy mi ten widok nie spowszedniał i do dziś jest intrygujący. Pozdrawiam. :)

2023-02-11 19:55:45
meczata
Report violation
Dziękuję!
Bywałam w Darłowie, ale w czasach kiedy bardziej niż fotografia interesowała mnie ładna opalenizna ;)

avatar_56009
avatar_56009
2023-02-11 19:07:53
tomsza
Report violation
Rating

avatar_55592
avatar_55592
2023-02-11 19:27:58
marcinmm
Report violation
Rating

avatar_21214
avatar_21214
2023-02-11 20:31:00
vengee
Report violation
Rating

avatar_9285
avatar_9285
2023-02-11 20:44:33
izis aff
Report violation
Rating

avatar_10884
avatar_10884
2023-02-12 08:18:15
akrims
Report violation
Rating

avatar_10978
avatar_10978
2023-02-12 08:46:35
jaskjan
Report violation
Rating

avatar_21972
avatar_21972
2023-02-12 08:50:48
damianski
Comment edited by user
Report violation
W nawiązaniu do analizy zdjęcia. Pozwolę sobie jej na swój sposób nie polecić, gdyż uważam, że nie jest to kawa i deser. To cały obiad z kawą i deserem :-) Gratuluję!

2023-02-12 12:33:26
meczata
Report violation
Niezmiernie mi miło, że poczuł się Kolega w prawie pełni nasycony. Prawie, bo podstawą zdrowego odżywiania jest śniadanie. Nawet gdy zjadane ukradkiem w krzakach lub rowie ...:)
Dziękuję za dobre słowo!

avatar_56487
avatar_56487
2023-02-12 09:39:22
SlawomirGrelewicz
Report violation
dla mnie to kolacja ze śniadaniem... :-)

2023-02-12 12:34:38
meczata
Report violation
Co miało być na kolację zostało na śniadanie :)
Dlatego takie zimne danie:)
Dzięki za wizytę!

avatar_4943
avatar_4943
2023-02-12 09:58:36
robin74r
Report violation
dokladnie dla kazdego cos dobrego ;-)))

swoja droga nie wiecie jak wspaniale dersery jadam :D

2023-02-12 12:30:18
meczata
Report violation
Dziękuję pięknie za analizę. Jestem zaszczycona. Cieszę się, że deser był na tyle smaczny, że nie musiałeś dosładzać... :)
W tajemnicy Ci powiem, że też jestem fanką deserów...dość dziwacznych , bo bez cukru i glutenu :))

Słowo do zdjęcia. Żurawie fascynuję mnie od lat. Budzą we mnie całą paletę emocji. Od podziwu gdy są w locie, uśmiechu gdy pokracznie stawiając nogi biegną, wzruszenia gdy zmagają się z silnym wiatrem i marzną w śnieżycy... Ich klangor daje nadzieję, że wiosna już blisko, jesienią napawa nostalgią. Chociaż od kilku lat smutek pożegnań mniejszy bo kilkadziesiąt ptaków zostaje u mnie na zimę.

To była magiczna chwila, która zostanie w mojej pamięci na zawsze. Jeżeli chociaż odrobinę tej magii odczuli Odbiorcy, jestem szczęśliwa.

Pozdrawiam:)

avatar_56014
avatar_56014
2023-02-12 10:09:40
mariag36
Report violation
Rating

avatar_56165
avatar_56165
2023-02-12 13:32:26
madeleinemagdalena
Report violation
Rating

avatar_11520
avatar_11520
2023-02-12 16:32:53
jagger
Report violation
Rating


2023-02-12 18:21:37
marekz
Report violation
Rating

avatar_3465
avatar_3465
2023-02-12 21:34:43
walz
Report violation
Rating

avatar_614
avatar_614
2023-02-12 22:00:17
wojciech
Report violation
Rating

avatar_19695
avatar_19695
2023-02-13 10:16:58
dzastin
Report violation
Rating
Piękne..I moment uwiecznienia scenki i te wszystkie drzewka doskonale wypełniające tło. Uwielbiam plastykę Twoich zdjęć. Zawsze oglądam z ogromną przyjemnością :)
A teraz pędem do GW. Gęsiego! :D

2023-02-13 11:01:17
meczata
Report violation
Dziękuję pięknie za miłe słowa !
Cieszę się, że doceniłaś tło. Przyznaje, że jest dla mnie bardzo ważnym elementem przyrodniczych zdjęć. Niestety coraz trudniej na przedmieściach o jakieś przyzwoite tła. Gęsta zabudowa, jak i nieszczęsny wyrąb drzew daje mi coraz mniej szans na sensowne ujęcia.

W tajemnicy Ci powiem, że ja uwielbiam w Twoich pracach plastykę i kolorystykę :)
Pozdrawiam ciepło :)

avatar_1934
avatar_1934
2023-02-13 10:43:48
sandevi aff
Report violation
Rating

avatar_55641
avatar_55641
2023-02-13 16:54:56
jerzy_safijanski
Report violation
Rating


2023-02-13 19:36:21
mwillman
Report violation
Rating

avatar_3374
avatar_3374
2023-02-14 07:01:43
marian aff
Report violation
Rating

avatar_1170
avatar_1170
2023-02-16 01:35:37
rafalk
Report violation
Rating

avatar_155
avatar_155
2023-02-21 15:55:33
fotoferia
Report violation
Gratulacje ZT!

2023-02-22 07:31:52
meczata
Report violation
Co za miła niespodzianka!
Pięknie dziękuję za wyróżnienie :)

avatar_21983
avatar_21983
2023-02-21 15:57:50
assalga
Report violation
Serdecznie gratuluję! Szarża żurawi pędzi na szczyty!

2023-02-22 07:33:16
meczata
Report violation
Bardzo dziękuję!
Szybko biegają, skoro dostały dwa medale :)


2023-02-22 08:38:29
gryzzli
Report violation
Rating


2023-02-22 16:43:54
koliber1
Report violation
Rating

avatar_4959
avatar_4959
2023-02-22 17:37:52
spd
Report violation
Rating

avatar_21972
avatar_21972
2023-02-22 19:54:02
damianski
Report violation
Zdarza się taki czas i takie miejsce kiedy ocena wystawiona pod zdjęciem przestaje być jego oceną a staje się autooceną oceniającego. Ma Koleżanka fuksa, że na jej zdęcie padło. Zazdroszczę lekko.

2023-02-22 20:21:48
meczata
Report violation
Sama sobie zazdroszczę :)
Nie ja jedna mam to szczęście https://www.fotoferia.pl/photo/311943
Taka ładna polska cecha z niektórych wychodzi. Chyba, że to brak słońca tak na niektórych działa. Współczuję...z całego serca :)

avatar_19239
avatar_19239
2023-02-23 06:00:36
panthomas
Report violation
Gratuluję kolejnej blaszki! Bardzo mnie to cieszy. Świetna praca, a wyróżnienie to tylko potwierdza.

2023-02-23 16:33:05
meczata
Report violation
Jak miło, że są jeszcze ludzie, których cieszy czyjś "sukces"... :)
Wspaniała chwila, cenne dla mnie foto, tym bardziej mnie cieszy taki Twój odbiór.

Bardzo dziękuję!


2023-02-25 19:42:22
ijon_cor
Report violation
Rating

avatar_56461
avatar_56461
2023-02-26 01:59:03
grama05
Report violation
Rating

avatar_56339
avatar_56339
2023-02-28 09:51:54
samurajgrzes
Report violation
Rating

avatar_2230
avatar_2230
2023-03-12 17:16:21
nes
Report violation
Rating

avatar_1644
avatar_1644
2023-03-19 18:10:02
maniak666
Report violation
Rating

avatar_342
avatar_342
2023-04-05 12:21:08
michal_w aff
Report violation
Rating

avatar_20457
avatar_20457
2023-05-24 09:15:27
vonbitto aff
Report violation
Rating

avatar_4341
avatar_4341
2024-02-06 18:47:03
andrzej08 aff
Report violation
Rating

avatar_10059
avatar_10059
2025-01-23 20:26:58
sebastianplonka
Report violation
Rating

avatar_36
avatar_36
2025-01-23 21:03:54
roman_hudzik
Report violation
Rating

avatar_56045
avatar_56045
2025-01-23 22:22:27
arkadiusz_fotografia
Report violation
Rating

avatar_965
avatar_965
2025-01-24 07:22:32
adampa
Report violation
Rating

avatar_1879
avatar_1879
2025-01-24 10:14:43
kajar
Report violation
Rating

avatar_56679
avatar_56679
2025-01-24 11:12:51
keytoo_
Report violation
Rating

avatar_15617
avatar_15617
2025-01-24 11:56:40
hubros
Report violation
Rating


2025-01-24 14:45:19
meczata
Report violation
Dziękuję pięknie za GW !

avatar_55996
avatar_55996
2025-01-25 18:59:56
ferb72_
Report violation
Rating


2025-01-26 12:34:19
elwisek88
Report violation
Rating

avatar_55659
avatar_55659
2025-01-27 18:09:08
mgregor
Report violation
Rating

avatar_8117
avatar_8117
2025-01-31 19:18:17
ame_agaru
Report violation
Rating

avatar_9855
avatar_9855
2025-01-31 21:53:00
pstryk
Report violation
Rating

avatar_56047
avatar_56047
2025-02-02 01:57:53
gryzli
Report violation
Rating

avatar_10851
avatar_10851
2025-02-02 10:30:15
dilong
Report violation
Rating


2025-02-21 17:25:43
adam66
Report violation
Rating

avatar_7400
avatar_7400
2025-02-22 13:43:16
mariok
Report violation
Rating

avatar_15903
avatar_15903
2025-03-12 10:55:03
kuroineko
Report violation
Rating

avatar_8856
avatar_8856
2025-08-23 19:17:30
pak76
Comment edited by user
Report violation
Rating
Odjazdowe!


This page was created in 0.096065998077393 seconds