| |
2018-11-05 08:55:10
raskolnikow
|
Świetny portret. Publikuj
❤️
0
|
2018-11-05 10:38:06
|
Dziękuję Agnieszko, pozdrawiam :)
❤️
0
|
|
| |
2018-11-05 10:33:38
Autor
|
Taka mała prośba do głosujących na "nie publikuj" i pytanie czym ten obraz zasłużył sobie na ciemnie. To taka moja ciekawość. Nie ma nastroju? czy może coś innego przeszkadza. Miło będzie zapoznać się z kształcącą opinią :) Pozdrawiam tych głosujących po lewo jak i po prawo :)
❤️
0
|
|||
| |
2018-11-05 11:34:33
Autor
|
Ja wiem ,że dzisiaj jest poniedziałek i wstaliście po weekendzie lewą nogą :) trza iść do roboty a się nie chce, ale skoro zdążyliście się dobrze przyjrzeć fotografii na tyle dobrze żeby kliknąć na "nie publikuj" to może znajdzie się jednak ktoś, kto uzasadni swój wybór. Ja na swoje usprawiedliwienie mogę dodać ,że msz modelka zagrała jak trzeba ( mina, gesty) ubiór jest klimatyczny ( cierniowa korona, czarna zgrzebna chusta) do tego mgła otaczająca postać, stąd moje pytanie co jest nie dobrze? na tyle źle ,że ta fotografia zdaniem niektórych ma trafić do ciemni.
❤️
0
|
|||
| |
2018-11-05 11:54:00
damianski
|
Nie głosowałem (i tak zostanie), więc nie widzę proporcji T/N. Widzę kilka rzeczy, które mnie powstrzymują przed oceną. Jeżeli korona taka ważna to dlaczego ucięta ? Tekstura na dole nagle znika i zostaje pasek bez niej. Lewa dłoń modelki - jakiś niezdecydowany kawałek pozostał - ma albo chowamy całość pod chustę, albo zostawiamy więcej. Tyle ode mnie :-) Pozdrawiam
❤️
0
|
2018-11-05 11:58:53
|
bardzo dziękuję i to jest dla mnie konstruktywny komentarz. Tekstura zniknęła tutaj na FF zauważyłam to po czasie , u mnie w pliku jest ok i plik wgrany poprawny, nie potrafię tego wytłumaczyć. Z tą koroną masz pewnie rację, ale czy to jest aż takie złe ,że zasługuje na głos na "nie"? być może. Co do chusty na dłoni był straszny wiatr i co chwilę się zadzierała :) Jeszcze raz dzięki za poświęcony czas. Pozdrawiam
❤️
0
|
|
| |
2018-11-05 12:12:23
sandevi
|
Komentarz edytowany przez użytkownika
jeszcze nie głosowałem na tą pracę ale pozwolę sobie wcisnąć pare moich uwag.. jak już wspomniał poprzednik korona ważny element tej fotografii (ważny rowniez dla autora) nie powinien być przyciety... tak samo układ dłoni... kiedy dłonie są częścią portretu musimy bardzo uważać jak je eksponujemy, dłonie w portrecie są piękna sprawa ale i bardzo trudna do opanowania... tutaj lewa jest ale jej nie ma... ok okrywa ja chusta ale wygląda ciężko, jak kikut bez finezji... druga już lepiej... ale. jest jej za mało... brakuje mi oddechu na dole... bardzo ciasno cięty dół nie pomaga jej być tym ważnym elementem... potrzebuję dołu i jej kontynuacji, jest i nagle ciach... chcę więcej... chce by była zdecydowana i przekonująca... mysle, że ten potrtet ma potencjał ale brakuje mi dopieszczenia tych właśnie szczegółów o których wspomniałam powyżej. Może się mylę i inni forumowicze maja inne zdanie na ten temat... ja wyrażam tylko swoje widzenie... mam nadzieję, że nie urazilam Autora. Pozdrawiam, ja BG... z większym naciskiem na nie publikuj... poczekam :) ciepło pozdrawiam :)
❤️
0
|
2018-11-05 12:17:02
|
dziękuję serdecznie to dla mnie bardzo ważne informacje :) obiecuję poprawę :)) serdecznie pozdrawiam
❤️
0
|
|
| |
2018-11-05 13:00:29
damianski
|
@ewa1313 - no wiesz, obiektywne problemy z techniczną stroną fotografii nikogo nie zajmują oprócz autora i oceniany jest efekt. To tak w nawiązaniu do wiatru :-) Wiatr to kawał dziada jest :-) Siedzisz w trzcinach kolejną godzinę i wreszcie coś wyłazi a tu wiatr te trzciny ci nawiewa przed szkło ..., to dopiero jest wk ... denerwujące znaczy :-)
❤️
0
|
2018-11-05 13:05:57
|
Uśmiałam się bo skąd my to znamy :) co prawda nie mam cierpliwości na wysiadywanie i podziwiam taką cierpliwość, ale fakt wiatr czasem potrafi życie utrudnić :))
❤️
0
|