Poczta Polska i podwyżki
I znowu przyszło mi wysłać 300 sztuk przesyłek i na poczcie spotkała mnie niemiła niespodzianka - podwyżka. W tej chwili wysłanie dvd zagranicę to 9 zł, a płaciłem 3 zł. Wydaje mi się, że w Polsce wszystko po cichu d…
Bo światło jest wszystkim
Lokalizacja: Kołobrzeg
I znowu przyszło mi wysłać 300 sztuk przesyłek i na poczcie spotkała mnie niemiła niespodzianka - podwyżka. W tej chwili wysłanie dvd zagranicę to 9 zł, a płaciłem 3 zł. Wydaje mi się, że w Polsce wszystko po cichu d…