250 przesyłek
Kurcze, tyle przesyłek, że głowa boli! Dużo albumów, medali i wyróżnień i poczta w Kołobrzegu znowu załamana. Bo paczki różnej wagi, bo piątek, bo za późno. Mam nadzieję, że album wszystkich zadowoli i w nastepnym rok…
Bo światło jest wszystkim
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kurcze, tyle przesyłek, że głowa boli! Dużo albumów, medali i wyróżnień i poczta w Kołobrzegu znowu załamana. Bo paczki różnej wagi, bo piątek, bo za późno. Mam nadzieję, że album wszystkich zadowoli i w nastepnym rok…